16
Ara

Şanzelize Cafe nin Bilinmeyen Gerçekleri

Şanzelize Cafenin Gaziosmanpaşa’nın gururu internette videolarını izleyince gitmemek için kendimi zor tuttum dayanamadım gittim sizin için kendimi feda edip yaşamım boyu unutamayacagım deneyimler yaşadım ve sizlerle paylaşmak istedim … İşte o Şanzelize Cafe …

İçeri giriş ücreti 10 tl merdivenden inerek giriyorsunuz. İlk girdiğimde şaşırdım hiç bu kadar kalabalık olacağını tahmin etmedim yaklaşık 40 kişi vardı. Bunu söylediğimde ilk aklınızdan geçen kaç kız vardı söylentiler doğru 1 erkeğe 5 erkek düşüyor :). Arada bir kaç kız var “yiğidi öldür hakkını yeme” boşuna dememişler halbuki buraya parayla kız tutsan girmez ayrı mevzu. Aşağıya indiğinizde adamların size atar gibi bakışlarından kaçının kalabalıklar erkekliğin %90 kullanın boşa dayak yemenin alemi yok ama öyle bakışlar ki “sen kimsin lan ne ayaksın oğlum” der gibi. Geçtim bir köşeye pustum incelemek mekanı iyice öğrenmek kişileri iyi analiz yapmak lazım. Unutmadan yaş ortalamasını ne siz sorun nede ben söyleyeyim …

Ve işte ooo DJ APOOoooo ve ünlü müziği “Love is GOP” 5 şarkıda bir çalıyor galiba yada bana ras geldi. videolardaki monitör değiştirmiş o kadar lafa projektör taksa yeri. Winamp kullanmıyor virtual dj programı kullanıyor. Kulaklıkta pioneer. Dj apodaki trip’de Tiesto da yok vallahi.

Birini yanıma çağırdım içki istemek için aldığım tepki süper “bizde içki yok ama kola, sütlü kahve ve diğer içkisiz içecekler” dedi. Diğer içecekler derken galiba meyve suyu kastetti o andaki kafamdaki soru işareti bunları kafa yapan acaba kahvedeki kafein mi. bende dayamadım sordum neden dedim içki yok “Ruhsat alamadık” dendi. Beklediğim bir cevaptı. Bende elma suyu istedim mide sorunum var kola içemem kahve içemem elma suyuda viskiye benziyor ya 🙂 biraz hava yapalım.

İçeride kişilerin oynama tarzlarına baktığımda bunlar ayin yapıyor diyordum ki olayları iyice incelediğinizde  anlıyorsunuz ki  apaciler burada hacı oluyor. Bazıları montlarıyla oynuyor onlara da hak verdim çalınma riski var. Full çakma adidas ve kotlardaki taşlama şekilleri şeytan taşlamada bile bu kadar profesyonellerini göremezsiniz. Ağızlardaki sakız daha çözemedim kıçım oynuyor oranın ne farkı var mantığı galiba.

Bir taraf ellerini birleştirmiş halay çeker gibi sallıyorlar. Bu halay olamaz, kafa sallamada rock mantığı, kalça sallama olayıda tamamlayan kısım.Yeni bir stil. Yerler santranç tahtası gibi ya bunlar piyon diyeceğim olmayacak bulardaki tepinme sadece atlarda olabilir.

Diğer tarafta müziğe ıslıkla eşlik edip oynayanlar ama öyle bir kesik bir ıslıkki belli güvercinci kısım dedim oynayış şekillerinde ise bunlar taklacı güvercin besliyordur, saçlara da bakarsak paçalı güvercinde olabilir …ee ne demişler hayvan sahibine benzermiş. :))

Gözüme çarpan bir kısımda tv nin karşısında oynayan 3 kişi ilk dedim galiba bunlar manita bulamadı tv deki hatunları kesiyor ama yok mevzuyu çaktım… Adamlar nasıl oynanır tv dekilere bakarak deneme yanılma yapıyorlar azimlerine bayıldım seneye farklı dans figürleri yaratır bunlar.

Artık burada fazlalık olduğumu anladım sıvışma zamanı geldi veee Özgürlükkkk…

Şanzelize Cafe’nin hep kötü yanımı iyi yanlarıda var evet … Fiyatları çok uygun kimse gelip zorla birşey içirmiyor ondan fazla masrafa girmezsiniz, serviste gayet hızlı, oynamaktan böyle mekanlardan çekinen insanlar için yaratılmış burada istediğin gibi oyna eğlen diğer ortamlara girmeden önce iyi antreman olur ve burada kimse sigara yasagına uymuyor rahat rahat içebilirsiniz…

Son Söz Şanzelize Bir Milli Değer Milli Değerlerimize Sahip Çıkalım !!! …..

Dipnot: Girmeden önce aklınızda bulunsun şükür duasını öğrenin çıkarken lazım olacak …

Eğer Sizinde Kafeniz veya Bildiğiniz Bir Mekan Varsa Adresi Verin Ben Gelip Mekanınızı İyice Analiz Edip Görüşlerimizi Bildiririm Saygılar ….

Şanzelize Cafe’ye Nasıl Gidilir ?

Taksim’den 55T, Yenibosna’dan 55Y, Eminönü’nden 99A ve Şişli’den 55 numaralı otobüslere binerek son durak olan Gaziosmanpaşa’da inip,  Küçükköy yolu Caddesi’nden 200 metre yürüdükten sonra soldaki Necipbey Sokağı’nın girişinde hemen sağda bulunan Şanzelize Cafe’yi göreceksiniz. Aynı şekilde metrobüs kullanarak gitmek isteyenler, şehitlik durağında inerek tramvaya binerek Bereç Durağı’nda inip 400 metre ötedeki mekana ulaşabilirler.

Şanzelize Kafenin Tanıtım Videosu 😉


Şanzelize Cafe nin Gözüme Çarpan Bir Twitterı
The End…
Bunları İncelediniz mi?

Arka Planlar Set 1 ( 5’li Set )

Siteniz için klasik arkaplanlardan sıkıldıysanız bu 5’li set tam size göre . Çalışan örneklerini aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz, Kalpli arka plan Mavi bulutlu arka plan Mavi parlayan arka plan Sari ışıklı … Devamını oku..

Komik Facebook Kapak Sözler ve Resimler ( Facebook Capsları )

Veee işte yine ben. Bazılarınız bune diyebilirsiniz, ilk gördüğümde bende milletin işi gücü yokmu diyodum ama zamanla benimde hoşuma gitmeye başladı. Hala merak ediyorsanız kısa bir açıklama size : Benim … Devamını oku..

Whatsapp sözleşme nedir? Topladığı veriler ve Nasıl İptal Edilir?

WhatsApp güncelleme maddelerinin 8 Şubat 2021 itibarıyla yürürlüğe gireceği duyuruldu. Whatsapp’ın güncellenen koşullarını ve gizlilik ilkesini içeren bildiriminde ‘Diğer Facebook şirketlerinden bilgi alır ve bu şirketlerle bilgi paylaşımında bulunur.’ maddesi … Devamını oku..

Arama:
Facebook Twitter Friendfeed Rss Wmaraci Arşiv
Dost Siteler
Reklam
© Copyright 2010-2024 Dinam Kemaloğlu. Tasarım: — Dinam Kemaloğlu.

Üye Girişi Valid XHTML 1.0 Transitional I Love You Wordpress